MÖBLER / Bord / Soffbord 9467044
nr 946 7044
Soffbord
Rustikt, längd: 135 cm, djup: 75 cm, höjd: 50 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 2 mars 2015
kl 19:56:08
100 kr
400 kr